Pracownik Produkcji

Lentex S.A.

42-700 Lubliniec, śląskie

Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków to obsługa maszyn produkcyjnych i dbałość o dokumentację produkcyjną. Mamy propozycję pracy w dwóch systemach godzinowych:

w systemie czterobrygadowym lub w systemie dwuzmianowym (praca od poniedziałku do piątku, dwie zmiany po 12 godzin).

Wymagania

  • mile widziane doświadczenie w firmie produkcyjnej,
  • mile widziane uprawnienia do obsługi wózków jezdniowych, suwnic,
  • chęć uczenia się, komunikatywność, umiejętność pracy w zespole,

Oferujemy

  • przez 3 miesiące zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia przez Lentex S.A., następnie możliwość pracy na podstawie umowy o pracę,
  • zawsze terminową wypłatę pełnego wynagrodzenia,
  • możliwość udziału w szkoleniach w celu uzyskania nowych uprawnień,
  • na podstawie umowy o pracę bogaty pakiet socjalny (wczasy pod gruszą, dodatek świąteczny, kasa zapomogowo- pożyczkowa, udział w imprezach dla całych rodzin itp.).

Prezentacja firmy

LENTEX SA to czołowy producent elastycznych wykładzin mieszkaniow... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/06/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji