Pracownik produkcji - ŻARÓW

HR Investment Sp. z o.o.

Żarów, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:
- Praca przy linii produkcyjnej
- Kontrola jakości wyprodukowanych elementów
- Obsługa maszyn

Oferujemy :
- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- Możliwość zatrudnienia od zaraz
- Wynagrodzenie 2300 zł brutto + dodatek za brak absencji 120 zł brutto – stawka ulega podwyższeniu po 3 miesiącach współpracy (wówczas 2420 zł brutto + dodatek za brak absencji 120 zł brutto
- Praca w systemie trzyzmianowym lub czterobrygadowym
- dodatek za pracę w nocy
- możliwość nadgodzin
- dla osób zainteresowanych zapewniamy zakwaterowanie

Wymagania

- Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
- Rzetelność i sumienność w wykonywaniu swoich obowiązków
- Zdolności manualne
- Zaangażowanie w wykonywaną pracę

Prezentacja firmy

HR Investment Sp. z o. o. jest licencjonowaną Agencją Pracy działającą n... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/10/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji