Pracownik produkcji / zarobki do 3600 zł brutto / bez doświadczenia

Agencja Zatrudnienia KS Service

Lubiąż, Wołów, Brzeg Dolny, Wińsko, dolnośląskie

Miejsce pracy: Lubiąż, Wołów, Brzeg Dolny, Wińsko

Czy to o Tobie?

Chcesz zdobyć pierwsze doświadczenie w pracy na produkcji?

Interesuje Cię praca tylko na jedną zmianę, bez weekendów oraz uciążliwych nocek?

Oczkujesz solidnego wynagrodzenia zasadniczego oraz extra premii za Twoje zaangażowanie?

Jeśli na powyższe pytania Twoja odpowiedź brzmi TAK, to koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą!

Co dla Ciebie przygotowaliśmy?

  • umowę o pracę od pierwszego dnia
  • wynagrodzenie miesięczne w wysokości 3000 zł brutto
  • wysoką premię miesięczną - do 20% wynagrodzenia zasadniczego
  • pracę tylko na jedną zmianę od 7 do 15
  • dla chętnych są możliwe dodatkowo płatne nadgodziny
  • wolne weekendy – pracujemy od poniedziałku do piątku
  • szkolenie wstępne przygotowujące do pracy
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego i udział w szkoleniach podnoszących kwalifikację
  • bogaty pakiet socjalny m.in prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie grupowe, świąteczne karty zakupowe po okresie próbnym

Zakres zadań:

  • przygotowanie do produkcji pianki, mieszanie surowców oraz cięcie pianki PUR
Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.