Roca Polska Sp. z o.o.

Pracownik Produkcji w Przemyśle Akrylowym

Od: Roca Polska Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Gryfice k. Płoty, Trzebiatów, Rzęsin, Czaplice, Karnice, Komorowo, Górzyca, Borkowo

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: mniej niż 1 rok

Wykształcenie: Zasadnicze zawodowe

Branża: Praca Praca na produkcji, Praca Inne, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis

Producent wanien akrylowych i wyrobów kompozytowych Roca Pool-Spa Sp. z o.o.– część międzynarodowej Grupy Roca, poszukuje do swojej Fabryki w Gryficach osób do pracy na stanowisku:

Pracownik w Przemyśle Akrylowym

Nr ref.: PRGR/07/2015

OBOWIĄZKI:

  • Obsługa linii produkcyjnej, pieców i maszyn,
  • Stosowanie się do przepisów i norm,
  • Dbanie o porządek na stanowisku pracy,

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie minimum zasadnicze zawodowe,
  • Sumienność, zdolności manualne, precyzja,
  • Dyspozycyjność,
  • Spostrzegawczość,
  • Umiejętność pracy w grupie,
  • Umiejętność stosowania się do zasad,
  • Motywacja do pracy na produkcji,
  • Doświadczenie w pracy na linii produkcyjnej,

OFERUJEMY:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Pełny etat,
  • Pracę w systemie I lub II-zmianowym,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie + miesięczne premie,
  • Prywatną opiekę medyczną po 2 latach pracy,
  • Pracę w miłej atmosferze,
  • Kontakt z najnowocześniejszymi technologiami,
  • Możliwości rozwoju.