Pracownik produkcji w Katowicach - od zaraz

In Temporis Polska Sp. z o.o.

Katowice, śląskie

Od: In Temporis Polska Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Katowice

Rodzaj pracy: Obojętne

Rodzaj umowy: Umowa zlecenia

Ilość wakatów: 20

Minimalne doświadczenie: Bez doświadczenia

Wykształcenie: Zasadnicze zawodowe

Branża: Praca Praca na produkcji

Dla naszego Klienta z branży produkcyjnej , poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Pracownika produkcji w Katowicach

Obowiązki:

• pakowanie produktów spożywczych
• prace porządkowe na stanowisku pracy
• zdolności manualne, sprawność fizyczna

Wymagania:

• aktualna "książeczka sanepidowska"
• zdolności manualne
• motywacja do pracy
• mile widziany status osoby uczącej się/studenta

Klient oferuje:

• umowę cywilnoprawną (umowa zlecenia)
• 10 zł brutto/ h
• elastyczny czas pracy
• szansa nawiązania stałej współpracy
• pracę w zgranym zespole w miłej atmosferze

Oferta pracy tymczasowej, licencja agencji nr 1954

ul. Dąbrowskiego 22 / pok.207
40-954 Katowice

Zainteresowanych Kandydatów prosimy o przesyłanie CV.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych tekst
jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.