Pracownik Produkcji w Drukarni

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

Miejsce pracy: Bydgoszcz

Opis stanowiska:

  • Wsparcie procesów produkcyjnych drukarni
  • obsługa maszyn i urządzeń poligraficznych,
  • kontrola jakości wytwarzanych produktów
  • reagowania na przestoje i zdarzenia awaryjne,
  • usuwanie stwierdzonych usterek,
  • zgłaszanie potrzeb remontowych oraz uwag odnośnie stanu technicznego maszyn i urządzeń,

Wymagania:

  • mile widziane wykształcenie poligraficzne,
  • doświadczenie w samodzielnej obsłudze maszyn produkcyjnych,
  • zdolności manualne,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • samodzielność w rozwiązywaniu problemów,
  • gotowość do podjęcia pracy w systemie zmianowym,

Oferta:

  • praca w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku i cieszącej się dobrą renomą,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • możliwość osobistego i zawodowego rozwoju,
  • okazja do zdobycia doświadczenia w branży poligraficznej
  • praca w przyjaznej atmosferze.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials