Pracownik Produkcji - System czterobrygadowy

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Gliwice, strefa ekonomiczna, śląskie

Miejsce pracy: Gliwice, strefa ekonomiczna

Zadania:

  • montaż drobnych elementów
  • dbanie o wysoką jakość produktów
  • proste prace manualne
  • praca w systemie czterobrygadowym po 12h ( zgodnie z ustalonym harmonogramem 2 dni pracujące / 2 lub 3 dni wolne)

Wymagania:

  • mile widziane osoby bez doświadczenia z dużą motywacją do pracy
  • sumienność i rzetelność
  • komunikatywność
  • chęć i dyspozycyjność do pracy po 12 h (6-18; 18-6)
  • wymagana praca w systemie czterobrygadowym (sobota/niedziela nie zawsze jest wolna)

Oferta:

  • stałe i stabilne zatrudnienie,
  • praca w oparciu o umowę o pracę
  • podstawa+premia
  • mniejsze koszta dojazdu ( mniej dni pracujących z uwagi na pracę po 12h)
  • szansa na zdobycie ciekawego i nowego doświadczenia
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials