Pracownik produkcji - Starachowice

Sanpro Job Service Sp. z o.o.

Starachowice, świętokrzyskie

Opis stanowiska pracy

Agencja Pracy Tymczasowej SANPRO INTERIM BPO Sp. z o.o. S.K. (wpis do KRAZ 13589) poszukuje dla jednego z Klientów osób na stanowisko:

Pracownik produkcyjny

Miejsce pracy: Starachowice

Zakres obowiązków:
- wykonywanie operacji produkcyjnych wg ustalonych norm,
- produkacja mebli łazienkowych,
- końcowa obróbka i wykończenie produktów.

Oferujemy:
- umowę o pracę tymczasową,
- możliwość nawiązania dłuższej współpracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV.

Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o ochronie danych osobowych Dz. U Nr 133 poz. 883)".

Wymagania

- umiejętność pracy w grupie,
- mile widziana znajomość czytania rysunku technicznego,
- zdolności manualne,
- gotowość do pracy zmianowej.

Prezentacja firmy

Impel HR Service Sp. z o.o. działa na rynku polskim w ramach Grup... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/07/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji