Pracownik produkcji spożywczej Niemcy, Waren

K&K social resources and development GmbH

Waren, Niemcy, zagranica

Opis stanowiska pracy

Firma K&K działa na terenie całych Niemiec od 1993 roku.

Jako kompetentny dostawca usług HR posiadamy 8 oddziałów i zatrudniamy ponad 1000 pracowników dla przedsiębiorstw z różnych branż.

Aktualnie dla naszego Klienta, wiodącego producenta wyrobów rybnych poszukujemy Kandydatow/Kandydatek zainteresowanych podjeciem pracy na stanowisku:

Pracownik produkcji

Miejsce pracy: Waren (Müritz), Mecklenburg-Vorpommern

Zadania:

  • pakowanie filetów rybnych do opakowań
  • pakowanie kawioru

Wymagania:

  • gotowość do podjęcia pracy w systemie dwuzmianowym od poniedziałku do piątku,
  • od 6:00 do 15:00 lub od 15:30-00:30
  • umiejetność pracy w zespole
  • sprawność manualna
  • znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym
  • gotowość do podjęcia pracy od zaraz

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę
  • wynagrodzenie 8,84 euro brutto/h
  • bezpłatne zakwaterowanie
  • stałą, stabilną pracę na dłuższy okres czasu
  • dodatki zmianowe
  • premia świąteczną i urlopową

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji.

Prezentacja firmy

Firma K&K działa na terenie całych Niemiec od 1993 roku. <br/>Jako kompe... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/04/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
36
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Wynagrodzenie
6 000PLN - 6 500PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji, Praca Inne, Praca Rolnictwo, Praca Catering / Gastronomia