Pracownik Produkcji-Spawacz Tworzyw Sztucznych

LogiPower Sp. z o.o.

Gorzów Wielkopolski, zagranica

Opis stanowiska pracy

Logipower Sp z o.o., S.K.(nr cert. 6592)– należymy do Grupy ELSEN, która znajduje się w czołówce Agencji Doradztwa Personalnego w Europie. Nasza firma świadczy wysokiej jakości, wyspecjalizowane usługi z zakresu pośrednictwa pracy.

Obecnie poszukujemy kandydatów do wykonywania pracy na terenie Niemiec – Neuwied na stanowisku:

Pracownik Produkcji - Spawacz Tworzyw Sztucznych

Opis stanowiska:

• produkcja rur z tworzyw sztucznych

• spawanie modułów PE, PP, PVC

• stawka 12€-15€ brutto/1h

Wymagania

• umiejętność spawania modułów PE, PP, PVC – warunek konieczny

• doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

• umiejętność czytania rysunku technicznego

• komunikatywna znajomość języka niemieckiego

• dokładność

Prezentacja firmy

LogiPower Sp. z o.o. znajduje się w czołówce Agencji Doradztwa P... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/09/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
2/3 lata
Liczba wakatów:
4
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji