Pracownik produkcji rolet - pilarz pilnie poszukiwany

Roles - Rolety i bramy

Legnica, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Firma Roles, producent bram i rolet, pilnie zatrudni doświadczonego pilarza/ pracownika produkcji.

Opis stanowiska:

bezpośrednia i samodzielna realizacja zleceń produkcyjnych,
produkcja-montaż różnych typów systemów przesłon okiennych: ręcznych i elektrycznych,
utrzymywanie porządku na własnym stanowisku pracy,
współpraca z innymi członkami brygady oraz przełożonymi podczas realizacji zamówień.

Wymagania:

- Wykształcenie min. zawodowe
- Doświadczenie zawodowe
- umiejętność posługiwania się elektronarzędziami
- Wyobraźnia techniczna
- Umiejętność pracy w zespole
- Skrupulatność i samodyscyplina i odpowiedzialność za powierzone zadania.

Oferujemy:
- Pracę na umowę o pracę
- rozwój zawodowy
- pracę jedno zmianową od poniedziałku do piątku

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji lub kontakt telefoniczny : 667 134 453

Prezentacja firmy

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem w produkcji osłon okiennych.... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/05/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji