pracownik produkcji PRACA OD ZARAZ

Randstad Polska Sp. z o.o.

Dąbrowa Górnicza, śląskie

Chcesz pracować w renomowanej firmie, produkującej szyby samochodowe wykorzystywane w co drugim aucie w Europie? Zależy Ci na rozwoju zawodowym w jednaj z najatrakcyjniejszych branż w Polsce? Dołącz do zespołu blisko 6000 osób pracujących w Polsce dla marki jednego z największych inwestorów zagranicznych w Polsce.

Poszukujemy 40 osób chętnych do pracy od zaraz w fabryce w Dąbrowie Górniczej! Możesz mieć wpływ na przebieg procesu produkcyjnego szyb samochodowych – ważnego produktu dla wielu milionów właścicieli aut.??

Nr ref.: 33814
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Zakres obowiązków:
•praca przy produkcji szyb samochodowych
•zapewnienie ciągłości procesu wytwarzania produktu
•przenoszenie szyb i wzrokowa kontrola jakości

Oczekiwania:
•dyspozycyjność do pracy w systemie czterobrygadowym
•nieutrudniony dojazd do Dąbrowy Górniczej- Strzemieszyc

Oferta:
•praca w firmie nastawionej na ludzi, otwartej i stabilnej, która dzięki dbałości w zarządzaniu talentami i rozwój umiejętności, otrzymała certyfikat "Top Employer Global 2016" (Najlepszy Pracodawca na Świecie 2016)
•umowa o pracę tymczasową na czas określony
•premie i dodatki

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)