Pracownik produkcji - Poznań

Agencja Headhunters (Poznań)

Poznań, wielkopolskie

Headhunters Sp. z o.o. figuruje w Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 10079, to zespół wyspecjalizowanych i doświadczonych pracowników.

Dla swojego Klienta z branży produkcyjnej poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Poznań

Zakres obowiązków:

konfekcjonowanie, pakowanie towaru

proste prace produkcyjne

Wymagania:

motywacja do pracy

sumienność, dokładność

ze względu na charakter pracy mile widziane osoby uczące się oraz Panie

Oferujemy

praca III zmianowa od poniedziałku do piątku

wynagrodzenie godzinowe + premie

umowa zlecenie

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV

Wszystkim kandydatom zapewniamy całkowitą dyskrecję. Zastrzegamy sobie możliwość skontaktowania się tylko z wybranymi osobami. Pozostałym osobom dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr101, poz. 926 ze zm.

W razie pytań proszę dzwonić pod numer: 61 824 61 11