Pracownik produkcji - pakowanie odzieży BEZPŁATNY TRANSPORT !

Biznes Partner Sp. z o.o.

Stryków, łódzkie

Opis stanowiska pracy

Agencja Pracy Tymczasowej BIZNES PARTNER SP. Z O.O.
wpis do ewidencji agencji zatrudnienia nr 491 dla swojego Klienta – lidera branży odzieżowej, zatrudni na stanowisko:

PRACOWNIK PRODUKCJI

Miejsce pracy: SOSNOWIEC PIEŃKI K. STRYKOWA

Obowiązki:
• pakowanie
• składanie
• etykietowanie odzieży
• kompletowanie zamówień

Oferujemy:
• elastyczną formę zatrudnienia - umowę zlecenie
• atrakcyjną stawkę godzinową 13,00 zł brutto
• bezpłatny transport z : Łodzi, Łęczycy, Głowna oraz Ozorkowa
• opiekę Konsultanta Agencji

Wymagania

• chęć do pracy
• zdolności manualne
• dokładność i spostrzegawczość
• mile widziane doświadczenie w zakresie obsługi linii pakowania

Prezentacja firmy

Biznes Partner Sp. z o.o. obecna jest na rynku od 15 lat. <br/>BIZNES P... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/11/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
20
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji