Pracownik produkcji - Pabianice

Jobman Group Sp. z o.o.

Pabianice, łódzkie

Opis stanowiska pracy

Jobman Group Sp. z o.o. – Agencja Pracy Tymczasowej działająca na
podstawie wpisu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia
pod nr 2163 poszukuje dla naszego Klienta, wiodocęgo producenta stolarki
okiennej, osób chętnych do podjęcia pracy czasowej na stanowisku:

Pracownik produkcji - oferta pracy tymczasowej

Zakres obowiązków:
proste prace montaże
kontrola przyjmowania i wydawania towaru na magazynie
dbanie o czystość i porządek miejsca pracy

Oferujemy:
umowa o pracę tymczasową
pracę na pełen etat
pracę w renomowanej polskiej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
praca od poniedziałku do piątku
możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego

Wymagania

zdolności manualne,
dyspozycyjność do pracy w systemie dwuzmianowym (6.00 - 14.00 / 14.00 -
22.00)

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie zgłoszeń CV w odpowiedzi na
ogłoszenie.
Zastrzegamy sobie prawo kontaktu w wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie
następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych
osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie
z ustawą; z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133
poz. 883)".

Prezentacja firmy

Jobman Group Sp. z o.o. – Agencja Zatrudnienia wpisana do rejestr... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/11/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji