Pracownik produkcji- operator wtryskarki/ nasypowy

Job Impulse Polska Sp. z o.o.

Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

Jesteśmy częścią Job Impulse Group, firmą doradztwa personalnego
o europejskim zasięgu. Posiadamy status Agencji Pracy Tymczasowej.
Na polskim rynku działamy od 7 lat.

Certyfikaty: 3000/3 - Agencja Pracy Tymczasowej; 3000/2 - Doradztwa Personalnego

Miejsce pracy: Bydgoszcz

Dla jednego z naszych Klientów, z branży produkcyjnej, poszukujemy aktualnie Kandydatów na stanowisko:

DM/OWN/10/2013

Opis stanowiska:

  • Montaż i demontaż form na wtryskarce
  • Obsługa wtryskarki/ pomoc przy obsłudze wtryskarki
  • Pilnowanie poziomu granulatu

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Wykształcenie min. zawodowe
  • Znajomość rysunku technicznego
  • Wysoka motywacja do pracy oraz umiejętność pracy w grupie

Nasz Klient oferuje:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o prace tymczasową w pełnym wymiarze godzin
  • Pewną i stabilną pracę
  • Zapoznanie się z nowoczesnymi technologiami produkcji
  • Atrakcyjne wynagrodzenie

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając: