Pracownik Produkcji, Operator Wózka Widłowego - Siemiatycze

HR Global Group Sp. z o.o.

Siemiatycze, podlaskie

HR Global Group – jesteśmy certyfikowaną agencją pracy tymczasowej, doradztwa personalnego i pośrednictwa pracy (certyfikat nr 12576), w 100% z polskim kapitałem. Realizujemy procesy rekrutacyjne na całym świecie, uwzględniając potrzeby i charakterystyki rynków lokalnych.

Miejsce pracy: Siemiatycze

Wymagania:

- Książeczka sanepid i chęć do pracy na 3 zmiany!

Zakres obowiązków w zależności od stanowiska:

- Sortowanie i pakowanie mrożonek, obsługa wózków widłowych oraz maszyn pakujących

Oferujemy:

- Umowę o pracę tymczasową z możliwością przejścia bezpośrednio do firmy

- Terminowo wypłacane wynagrodzenia (podstawa+premia+dodatki nocne)

- Wsparcie konsultanta we wszelkich sprawach pracowniczych

- Darmowy posiłek każdego dnia

Dla naszego Klienta, Lidera na polskim rynku w branży mrożonek poszukujemy osób na stanowiska: