Randstad Polska jest wiodącą agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej. Już od ponad 20 lat kształtujemy rynek pracy w Polsce, wspierając firmy w zatrudnianiu najlepszych pracowników, a kandydatów w znalezieniu satysfakcjonującej pracy.

Dla naszego Klienta, lidera branży opakowań poszukujemy 12 osób do pracy
na stanowisku:

pracownik produkcji/ operator maszyn

Nr ref.: 36356
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Warszawa, ul. Klasyków (Białołęka)

Zakres obowiązków:

Praca w dziale produkcji oznacza pracę w dynamicznym, stawiającym wysokie wymagania, szybko zmieniającym środowisku. W tym kluczowym pionie jest wiele interesujących, niosących wyzwania możliwości kariery. Jeśli zdecydujesz się aplikować, do Twoich zadań należeć będzie:

- obsługa maszyn (przygotowanie i ustawienie maszyn zgodnie ze specyfiką zleceń produkcyjnych )
- zdejmowanie opakowań z taśmy
- paletowanie i foliowanie
- kontrola jakościowa produktu
- dbanie o miejsce pracy

Oczekiwania:

Wymagamy od Ciebie:

- wykształcenia technicznego (lub "smykałki" w tym kierunku)
- mile widziane doświadczenie w obsłudze maszyn
- gotowości do pracy 3 zmianowej
- dyspozycyjność od poniedziałku do piątku

Oferta:

W zamian za Twoją pracę oferujemy:

- konkurencyjne wynagrodzenie
- pracę na podstawie umowy o pracę tymczasową (składki, ZUS, urlop)
- terminowość wypłat - do 10 dnia każdego miesiąca
- dla najlepszych kandydatów oferujemy stałe zatrudnienie i realne możliwości awansu w firmie
- przeszkolenie i profesjonalne wdrożenie w obowiązki

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)