Pracownik produkcji/Operato maszyn-stała praca-Ołtarzew k.Ożarowa Maz

Jaga Temp Sp. z o.o.

Błonie, 05-870, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

JAGA Temp Sp. z o.o. dla swojego Klienta - światowego lidera w dostarczaniu rozwiązań dla wentylacji - w związku z rozwojem Firmy aktualnie poszukuje kandydatów na stanowisko:

Stanowisko: Pracownik produkcji
Miejsce pracy: Ołtarzew k.Ożarowa Mazowieckiego

OFERTA PRACY STAŁEJ DLA PAŃ I PANÓW

Zadania:
-obsługa maszyn;
-prace przy produkcji wentylatorów;
-czynności zlecone przez przełożonego.

Oferujemy:
-pracę od poniedziałku do piątku w systemie II zmian (6-14-22);
-zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (po min. 3 miesiącach zatrudnienie bezpośrednio u Klienta);
-stawkę godzinową 15 zł brutto;
-pracę od zaraz.

Wymagania

-mile widziane doświadczenie zawodowe w pracy na podobnym stanowisku;
-dyspozycyjność do podjęcia pracy II zmianowej;
-chęć podjęcia dłuższej współpracy z Firmą.

Wyślij nam swoje CV lub skontaktuj się z nami telefonicznie!

Prezentacja firmy

Jaga Temp Sp. z o.o. Agencja Pracy Tymczasowej wpisana do rejestr... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/05/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
15PLN - 15PLN / Hourly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji