Pracownik Produkcji Mszczonów

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Mszczonów, mazowieckie

Miejsce pracy: Mszczonów

Zadania:

- praca przy linii pakowania produktu,
- wspomaganie innych pracowników,
- obsługa terminali komputerowych,
- kontrola surowców,
- przygotowanie odpowiedniej ilości surowca,
- przyjmowanie surowca na magazyn ,
- przetransportowanie surowca za pomocą ręcznego "paleciaka",
- kontrola kodów kreskowych,
- obsługa urządzeń.

Wymagania:

- chęć do pracy,
- zaangażowanie i odpowiedzialne podejście do wykonywanych obowiązków,
- mile widziane doświadczenie na powyższym stanowisku pracy,
- posiadanie uprawnień do obsługi suwnic lub wind osobowo-towarowych będzie dodatkowym atutem,
- mile widziane uprawnienia do obsługi wózka widłowego,

Oferujemy:

- atrakcyjne wynagrodzenie,
- umowę o pracę (pierwsza umowa na okres trzech miesięcy),
- stabilne zatrudnienie,
- możliwość bezpośredniego zatrudnienia u klienta,
- możliwość rozwoju w renomowanej firmie,
- pracę od poniedziałku do piątku w systemie trzech zmian (6-14, 14-22, 22-6),
- opiekę konsultanta.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials