Pracownik produkcji / Monter

Berger&Kraft Medical Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:

  • Montaż urządzeń elektrycznych,
  • Prawidłowe i rzetelne wykonywanie powierzonych obowiązków,
  • Dbałość o szczegóły,
  • Utrzymywanie porządku na stanowisku pracy,
  • Bieżące wypełnianie dokumentacji produkcyjnej.

Wymagania:

  • Minimum średnie wykształcenie techniczne,
  • Umiejętność czytania dokumentacji montażu / rysunków technicznych,
  • Zdolności manualne, umiejętność korzystania z elektronarzędzi ręcznych (wiertarko - wkrętarka, szlifierka, lutownica),
  • Dokładność, zaangażowanie, odpowiedzialność, punktualność,
  • Dodatkowym atutem będzie posiadanie uprawnień SEP oraz umiejętność lutowania.

Oferujemy:

  • Pracę w stabilnej firmie,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności.

Prezentacja firmy

Berger & Kraft Medical Sp. z o.o. to innowacyjna firma na rynku medycyny... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/10/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Elektronika / Telekomunikacja, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca fizyczna, Praca Inne