Pracownik produkcji -monter

Biznes Partner Sp. z o.o.

Łódź, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

APT BIZNES PARTNER zatrudni na stanowisko:

MONTER- pracownik produkcji

Praca w Biskupicach Pogórnych.

Dojazd zapewniony przez pracodawcę z miejscowości: Legnica, Jawor, Ujazdów Górny, Ząbkowice, Niemcza,Piława Górna, Ścinawka, Nowa Ruda, Głuszyca, Świdnica, Wałbrzych, Bielawa, Łagiewniki, Dzierżoniów, Pieszyce, Kobierzyce, Sobótka, Ziębice, Strzelin, Wiązów, Henryków, Sarby,Żórawina, Wąsosz, Brzeg Dolny, Środa Śląska, Lubiąż, Kostomłoty i okolic.

Oferujemy:
- umowę o pracę tymczasową
- wynagrodzenie w/g stawki godzinowej – 10,12 zł/h brutto + premie frekwencyjne.
- możliwość zatrudnienia na stałe u pracodawcy
- pracę w systemie 3 zmianowym

Wymagania:
- zdolności manualne
- odpowiedzialność, zdyscyplinowanie, dyspozycyjność
- umiejętność pracy w zespole
- mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Dziękujemy za nadesłane aplikacje. Informujemy, że odpowiemy na wybrane oferty.

CV prosimy przesyłać z dopiskiem:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)”

BIZNES PARTNER Sp. z o.o.

Prezentacja firmy

Biznes Partner Sp. z o.o. obecna jest na rynku od 15 lat. <br/>BIZNES P... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/09/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji