PRACOWNIK PRODUKCJI (montażysta)

Idea HR Doradztwo Personalne s.c.

Zielona Góra, lubuskie

IDEA HR Doradztwo Personalne (nr agencji 10618) świadczy wysokiej jakości usługi z zakresu rekrutacji stałych, pracy tymczasowej, szkoleń i coachingu oraz doradztwa HR.

Oczekiwania:

• Wykształcenie zawodowe, preferowane elektrotechniczne
•Zdolności manualne
• Doświadczenie w pracy produkcyjnej
• Dyspozycyjność

Miejsce pracy: Zielona Góra

Opis stanowiska:

• Montaż zgodny z dokumentacją produkcyjną oraz wskazówkami brygadzisty
• Odnotowywanie wszelkich zauważonych problemów technicznych
• Stała dbałość o wysoką jakość i wydajność pracy
• Kontrola jakości wykorzystywanych komponentów i wykonywanych wyrobów
• Utrzymywanie wysokiej jakości wytwarzanych produktów

Firma oferuje:

• Praca w młodym, dynamicznym zespole
• Atrakcyjne warunki zatrudnienia
• Możliwość rozwoju zawodowego w prężnie działającej firmie

Aplikacje prosimy przesyłać za pomocą przycisku:
Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu z wybranymi kandydatami.