Pracownik produkcji- Montażysta/tka wyrobów medycznych

Agencja Pracy Pollux Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Agencja Pracy Pollux Sp. z o.o. (Certyfikat nr 3171) jest obecna na polskim rynku usług HR od 2006 roku. Do tej pory powstały oddziały w 6 miastach: Świdnicy, Legnicy, Wrocławiu, Strzelcach Opolskich, Poznaniu oraz w Przemyślu. Działalność firmy koncentruje się przede wszystkim na przeprowadzaniu procesów rekrutacyjnych dla klientów z rejonu Polski oraz Holandii.

Dla naszego Klienta, którego zakład zlokalizowany jest w zachodniej części Wrocławia (10 min. od centrum) poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Montażysta/ka wyrobów medycznych

Opis stanowiska:

- praca polegająca na wykonywaniu czynności produkcyjnych na poszczególnych etapach powstawania produktu;

- kontrola jakości produktu;

- w zależności od stanowiska praca stojąca lub siedząca;

- środowisko pracy zbliżone do szpitalnego (specjalna odzież robocza, brak makijażu, biżuterii etc.);

- praca od poniedziałku do piątku w systemie 3 zmianowym.

Oferujemy:

- umowę o pracę tymczasową (4-miesięczny okres próbny i następnie bezpośrednie zatrudnienie u naszego Klienta);

- pracę od poniedziałku do piątku w 3-zmianowym systemie;

- wynagrodzenie zasadnicze w kwocie 1900 PLN brutto + po okresie próbnym 10% premia;

- pracę na terenie Wrocławia: 10 min. jazdy autobusem od centrum;

- szkolenia pod okiem doświadczonych pracowników.

Wymagania

Wymagania

- zdolności manualne, dokładność i sumienność;

- doświadczenie w pracy na produkcji;

- gotowość do podjęcia pracy w systemie 3 zmianowym;

- brak przeciwwskazań do pracy w pozycji stojącej.

Kontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami!

Prosimy o zamieszczenie klauzuli w CV:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."

Prezentacja firmy

Agencja Pracy i Doradztwa Personalnego POLLUX to dynamicznie rozw... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/12/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
20
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji