pracownik produkcji/montażu - Łódź (Olechów)

Randstad Polska Sp. z o.o.

Łódź, łódzkie

Dla naszego Klienta, wiodącego producenta sprzętu elektronicznego, poszukujemy osób do pracy na terenie Łodzi (Olechów).

Nr ref.: 35761
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Łódź

Zakres obowiązków:
  • montaż drobnych części
  • relokacja produktu

Oczekiwania:

Jeśli masz zdolności manualne i podstawową wiedzę o obsłudze komputera, ta oferta jest właśnie dla Ciebie!

Oferta:
  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego
  • praca w międzynarodowej firmie, lidera w branży nowoczesnych technologi
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową w systemie dwóch zmian
  • opieka konsultanta na terenie zakładu
  • miła atmosfera i przyjazne środowisko pracy
  • parking dla pracowników
  • tanie i smaczne obiady

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)