Pracownik produkcji/ magazynu Osowa Góra

Randstad Polska Sp. z o.o.

Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

Randstad Polska jest wiodącą agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej. Już od ponad 20 lat kształtujemy rynek pracy w Polsce, wspierając firmy w zatrudnianiu najlepszych pracowników, a kandydatów w znalezieniu satysfakcjonującej pracy.

 Dla naszego Klienta, firmy produkcyjnej z Bydgoszczy poszukujemy osób na stanowisko:

Nr ref.: 30917
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Bydgoszcz

Zakres obowiązków:
  • przygotowanie wyrobu gotowego z półproduktów zgodnie z procedurą i zleceniem produkcyjnym
  • drukowanie etykiet produktowych zgodnie ze zleceniem produkcyjnym
  • przygotowanie kanistrów do produkcji po przez naklejenie odpowiednich etykiet
  • napełnianie kanistrów zgodnie ze zleceniem produkcyjnym
  • zabezpieczenie wyrobów gotowych na czas magazynowania
  • przekazanie wyrobów gotowych do magazynu

Oczekiwania:
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • mile widziane wykształcenie chemiczne lub doświadczenie labolatoryjne
  • doświadczenie w pobieraniu próbek laboratoryjnych mile widziane

Oferta:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową
  • możliwość nabycia doświadczenia
  • możliwość rozwoju
  • perspektywa długiej współpracy

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)