Pracownik produkcji (m/k)

Trenkwalder

Jelcz-Laskowice, dolnośląskie

Trenkwalder
Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach, outsourcingu i doradztwie personalnym. Jesteśmy częścią Trenkwalder Group AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając kandydatów oraz firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.
Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Jelcz-Laskowice
Obowiązki:
  • obsługa instalacji przemysłowych i linii produkcyjnych do produkcji rur z tworzyw sztucznych,
  • pakowanie produktów,
  • utrzymywanie porządku w zakładzie,
  • uzupełnianie surowców w instalacjach,
  • obsługa systemu recyklingu surowców,
  • pomoc pozostałym pracownikom produkcji,
  • inne obowiązki zlecane przez przełożonego.

Wymagania:
  • zdolność do szybkiego uczenia się i rozumienia procesów produkcyjnych,
  • odpowiedzialność za powierzone mienie firmy,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • sumienność, chęć do pracy, potrzeba dążenia do osiągania celów,
  • dyspozycyjność - gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym,
  • znajomość technologii przetwórstwa tworzyw sztucznych, zwłaszcza ekstruzji - będzie dodatkową zaletą.

Oferujemy:
  • zatrudnienie na umowę o pracę bezpośrednio przez firmę,
  • wynagrodzenie: podstawowe + premia miesięczna,
  • dodatkowo: ZFŚS, cafeteria Mybenefit, pakiet opieki medycznej, ubezpieczenie na życie,
  • dodatek nocny uzależniony od indywidualnej stawki zaszeregowania,
  • dofinansowanie dojazdów,
  • stabilne i profesjonalne środowisko pracy,
  • możliwość szkoleń, poszerzania wiedzy i rozwoju zawodowego.

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy