Opis stanowiska pracy

Grupa CLAVEY - w branży Automotive jesteśmy na rynku od ponad 30-stu lat.

Profil działalności naszej firmy:

-Utrzymanie ruchu w zakresie urządzeń przemysłowych

-Montaż urządzeń przemysłowych

-Automatyzacja

-Resident Engineering

-Prace jakościowe

-Optymalizacja procesów

-Zakładowe modele zarządzania

Nasze motto brzmi:

„Świadczenie usług to dla nas nie tylko zadowolenie Klienta, ale również wartościowy i sięgający w przyszłość rozwój Klienta”.

W związku z szybką ekspansją na rynku Grupa Clavey zatrudni od zaraz do Zakładu w Swarzędzu i Wrześni:

Pracownik Produkcji / Kontroler Jakości

Kandydaci na to stanowisko powinni spełniać następujące wymagania:

  • wykształcenie minimum zawodowe,
  • mile widziane doświadczenie w kontroli jakościowej części,
  • mile widziane doświadczenie w pracach ślusarskich oraz uprawnienia spawalnicze,
  • solidność, dyspozycyjność,
  • gotowość do pracy w trybie zmianowym.

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • ocenę jakościową części,
  • ocenę stanu powierzchni (uszkodzenia, deformacje, wypływki),
  • wiercenie / rozwiercanie otworów,
  • szlifowanie powierzchni.

Kandydatom oferujemy:

  • możliwość rozwoju zawodowego i nabycia cennych umiejętności,
  • zatrudnienie na pełen etat w oparciu o umowę o pracę.

Prezentacja firmy

Clavey Personal Power Sp. z o.o. to firma o profilu usługowym, za... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/01/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Kontrola jakości, Praca Praca na produkcji, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis