Pracownik produkcji - kontroler jakości

GLASS PRODUKT Sp. z o.o.

Pyskowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

W związku z planowanym zwiększeniem poziomu produkcji poszukujemy obecnie nowych pracowników.
Z uwagi na zróżnicowanie stanowisk do obsadzenia w ramach pracy na hali produkcyjnej a także zasadę indywidualnego podejścia - proponujemy uzgodnienie konkretnego zakresu czynności (stanowiska) podczas rozmowy kwalifikacyjnej z możliwością weryfikacji własnych predyspozycji w próbnym okresie, umożliwiając tym samym zmianę wskazanego stanowiska na bardziej odpowiadające dla kandydata w przypadku gdy zajdzie taka potrzeba.
Zakres możliwych do obsadzenia, konkretnych stacji roboczych jest szeroki -
od prostych czynności jak np przyklejanie przekładek korkowych
po kontrolę jakości produktu od strony laboratoryjnej.
Powyższe będzie mieć odzwierciedlenie w wysokości uzyskiwanego ostatecznie przedziału wynagrodzenia.
Serdecznie zapraszamy chętnych na rozmowę kwalifikacyjną w celu zapoznania się ze szczegółami oferty. Niewątpliwym atutem oferty jest jej otwarty charakter dający wszystkim kandydatom szansę na zdobycie interesującego zawodu.

W związku ze zmianami w przepisach o ochronie danych osobowych informujemy że:
- Państwa dane osobowe na tym etapie będą przetwarzane jedynie w celu realizacji procesu rekrutacyjnego aż do jego zakończenia, chyba że w w CV zawarto zgodę na przetwarzanie danych także dla celów kolejnych procesów rekrutacyjnych.
- Mają Państwo prawo do dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania danych oraz prawo do przenoszenia danych.
- W związku z przetwarzaniem danych osobowych przysługują Państwu wszystkie prawa wynikające z Europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych
- Administratorem Państwa danych osobowych na cele rekrutacyjne jest GLASS PRODUKT Sp. z o. o.

Wymagania

Doświadczenie nie jest absolutnym wymogiem, dajemy szansę wszystkim chętnym do pracy. Zapewniamy przygotowanie kandydata do wykonywania pracy w ramach posiadanych predyspozycji.
W przypadku chęci pracy na stanowiskach bardziej wymagających jak np kontrola jakości kładziemy większy nacisk na zdolność logicznego myślenia, jednak tak jak wyżej - nie oczekujemy posiadania doświadczenia (w szczegóły wprowadzi w takim przypadku doświadczony pracownik).

Prezentacja firmy

GLASS PRODUKT jest znaczącym producentem szyb zespolonych w województwie... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/07/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Czas trwania umowy
1 miesiąc próbny po czym umowa na czas określony
Liczba wakatów:
4
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
2 500PLN - 2 800PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
Comiesięczny, indywidualny system premiowania na podstawie oceny wyników pracy
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Kontrola jakości, Praca Praca na produkcji