pracownik produkcji Kliniska Wielkie

Randstad Polska Sp. z o.o.

Kliniska Wielkie, zachodniopomorskie

Randstad Polska jest wiodącą na polskim rynku agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej.

 Dla naszego klienta firmy produkcyjnej w Kliniskach Wielkich poszukujemy odpowiednich kandydatów na stanowisko:

Nr ref.: 15590
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Kliniska Wielkie

Zakres obowiązków:
  • odbieranie materiałów z linii produkcyjnej
  • prace produkcyjne
  • praca przy maszynach produkcyjnych

Oczekiwania:
  • doświadczenie w pracy na produkcji (mile widziane)
  • skrupulatność
  • wykształcenie min zawodowe,
  • zaangażowanie w wykonywane obowiązki,
  • umiejętności pracy w zespole,
  •  miejsce zamieszkania Kliniska Wielkie, Goleniów, okolice, lub gotowość do dojazdów.

Oferta:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • praca w systemie III zmianowym w godzinach 6:00-14:00, 14:00-22:00, 22.00-6.00 od poniedziałku do piątku (niekiedy także w sobotę),
  • praca zespołową w przyjaznym środowisku,
  • stawka godzinową i premie.

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)