Pracownik Produkcji Jastrzębie Zdrój/Wodzisław Śląski delegacja Czechy

Negotrust Sp. z o.o.

Jastrzębie Zdrój, śląskie

Opis stanowiska pracy

Dla jednego z naszych klientów poszukujemy pracowników do pracy w Prostějov w Czechach (160 km od Jastrzebia-Zdrój).

STANOWISKO

Osoba zatrudniona na stanowisku pracownika produkcji odpowiedzialna będzie za:
- Prace przy linii produkcyjnej (sprężyny, stabilizatory).
- Pakowanie detali do opakowań zbiorczych.
- Drobne prace montażowe.

Do głównych obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku pracy należeć będzie także:
- zapewnienie wysokiej jakości wyrobów;
- przestrzeganie zasad panujących na zakładzie, na którym
realizowane jest zlecenie;

Wymagania

WYMAGANIA

- Wykształcenie min średnie zawodowe lub praktyka na produkcji
- Podzielność uwagi, spostrzegawczość oraz systematyczność
- Doświadczenie w pracy na produkcji
- Zdolności manualne
- Własny samochód
- Rzetelność w wykonywaniu powierzonych obowiązków

OFERTA

- System pracy 12 godzin dziennie praca przez 15 dni w miesiącu.
- Umowa o pracę APT- podpisywana na 6 miesięcy z możliwością
przedłużenia
- Stawka godzinowa 75 CZK.
- Możliwość zdobycia doświadczenia
- Zapewniamy zwrot kosztów paliwa -1000 CZK przy odpracowaniu
163 godz./miesiąc
- Dopłata do bonów żywnościowych w wysokości 55% przez
pracodawcę.
- Zapewniamy zakwaterowanie - hotel robotniczy pokoje 2 i 4
osobowe.

Prezentacja firmy

Firma Negotrust oferuje szeroką paletę usług związanych z utrzymaniem ja... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/07/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Własna działalność
Liczba wakatów:
50
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
11PLN - 14PLN / Hourly (Brutto)
Premie, dodatki:
Dodatki za prace na zmianie nocnej oraz w weekendy
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji