Pracownik Produkcji (branża spożywcza)

Gi Group Sp. z o.o.

Dobczyce, małopolskie

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy tymczasowej i doradztwa personalnego, której głównym zadaniem jest oferowanie w pełni wykwalifikowanych pracowników. Jesteśmy liderem na rynku włoskim oraz jedną z czołowych agencji w krajach, w których działamy. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.

Miejsce pracy: Dobczyce

Zadania:

  • Czynności pomocnicze w procesie produkcji wyrobów cukierniczych.

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na produkcji;
  • Książeczka sanepidowska lub chęć jej wyrobienia - warunek konieczny
  • Zdolności manualne;
  • Wykształcenie zawodowe lub średnie (mile widziane gastronomiczne);
  • Gotowość do pracy w systemie III-zmianowym.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę - zatrudnienie bezpośrednio u klienta;
  • Płacę zasadniczą plus pakiet premiowy.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.