Pracownik Produkcji ( branża poligraficzna )

TIME WORK Sp. z o.o. Sp. k.

Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska pracy

Pracownik produkcji ( branża poligraficzna )
Miejsce pracy: Bydgoszcz

Zadania:
- obsługa maszyn i urządzeń na linii produkcyjnej
- pakowanie gotowych wyrobów ( lekkie kartonowe elementy )
- realizowanie zleceń produkcyjnych zgodnie z założonymi standardami
- nadzór nad procesem produkcyjnym ze szczególnym uwzględnieniem wymagań jakościowych i wydajnościowych
– zachowanie bezpieczeństwa i higieny pracy oraz przepisów ppoż.
- utrzymanie stanowiska pracy w czystości i porządku przez cały czas świadczenia pracy
- po okresie próbnym również szkolenie nowych pracowników,

Oferujemy:
- atrakcyjne wynagrodzenie
- długookresowe zatrudnienie (osoby rzetelnie wywiązujące się z obowiązków po okresie próbnym będą zatrudnione w ramach umowy o pracę na czas określony, a następnie nieokreślony)
- możliwość zdobycia cennego doświadczenia
- przejrzyste warunki współpracy
- wynagrodzenie około 1750 - 1800 netto miesięcznie ( podczas okresu próbnego, po okresie próbnym wynagrodzenie się zwiększa i ustalane jest indywidualnie )
- po 3 miesiącach umowę o pracę u klienta
- ciekawą i stałą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Wymagania

Wymagania:
- wykształcenie min. zawodowe
- min. 6-miesięcznego doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku;
- chęć do pracy, zaangażowanie,
- wytrwałość, gotowość do pracy zmianowej ( system 8 godzinny bądź 12 godzinny do wyboru )
- motywacja do podjęcia pracy stałej w pełnym wymiarze zatrudnienia

Prezentacja firmy

TIME WORK zapewnia płynność w zatrudnieniu i profesjonalną obsług... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/11/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji