Pracownik produkcji (Blok Dobryszyce)

Human & Hunter Sp. z o.o.

Radomsko, łódzkie

Miejsce pracy: Radomsko

Zakres obowiązków:

  • Praca na zakładzie produkcyjnym
  • Praca w wymiarze jedno lub dwuzmianowym
  • W zakres obowiązków wchodzi montaż wiązek elektrycznych
  • Prace wykonywane są manualnie

Wymagania:

  • Gotowość do rozpoczęcia pracy w krótkim terminie
  • Motywacja, obowiązkowość
  • Dbałość o własne stanowisko
  • Dostępność do pracy w systemie jedno lub dwuzmianowym
  • Zdolności manualne – sprawność i szybkość w wykonywaniu prac ręcznych

Oferujemy:

  • Pracę od poniedziałku do piątku, z możliwością pracy w weekendy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (nadgodziny oraz zmiany weekendowe extra płatne)
  • Umowę w oparciu o umowę o pracę tymczasową
  • Organizację dojazdu dla pracowników z okolicznych miejscowości

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.