Pracownik produkcji (betoniarz) - stawka 14,02 euro brutto/h - praca w Belgii

Agencja Zatrudnienia KS Service

Waregem, Belgia, zagranica

Miejsce pracy: Waregem, Belgia

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski. Nasza agencja posiada belgijskie certyfikaty w regionie Flandrii, Brukseli oraz Walonii, co stanowi gwarancję legalności i jakości świadczonych przez nas usług.

Aktualnie poszukujemy Kandydatów na stanowisko betoniarz dla belgijskiej firmy z branży betoniarskiej.

Opis stanowiska

  • prace betoniarskie przy produkcji schodów

Jeśli masz

  • doświadczenie w pracy jako betoniarz
  • komunikatywną znajomość języka angielskiego
  • możliwość wyjazdu swoim samochodem
  • dużą motywację i cechujesz się zaangażowaniem w wypełnianiu powierzonych obowiązków

Jeśli oczekujesz

  • umowy o pracę ze stawką 14,02 euro brutto/h (po 6 miesiącach 15,86 euro brutto/h)
  • nadgodzin (pow. 9 godzin pracy na jednej zmianie) płatnych 21 euro brutto/h
  • karty paliwowej za wyjazd własnym samochodem
  • 13. pensji (premii rocznej)
  • 50 euro netto za polecenie pracownika (po przepracowaniu przez niego pełnego miesiąca)
  • wsparcia polsko-języcznego koordynatora na terenie Belgii
  • pomocy w zorganizowaniu zakwaterowania

Nie czekaj i aplikuj już dziś!

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy