Pracownik produkcji - 3200 zł - również osoby bez doświadczenia!

Agencja Zatrudnienia KS Service

Poznań, Sady, Rokietnica, Dopiewo, Wysogotowo, wielkopolskie

Miejsce pracy: Poznań, Sady, Rokietnica, Dopiewo, Wysogotowo
Na tym stanowisku gwarantujemy:
  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • wynagrodzenie miesięczne sięgające nawet ok. 3200 zł brutto
  • umowa o pracę (po trzymiesięcznym okresie próbnym)
  • zatrudnienie na pełny etat
  • praca bez weekendów (od poniedziałku do piątku) w godzinach 6-14 i 10-18

Twoje zadania, to:

  • dbanie o odpowiedni przebieg procesu tworzenia produktu
  • obsługa elektronarzędzi (szlifierka, frezerka, suwmiarka)
  • nadzór nad jakością wyprodukowanych wyrobów
  • inne prace manualne zlecone przez przełożonego np. ostrzenie narzędzi

Oczekujemy:

  • zdolności manualnych oraz umiejętności czytania rysunku technicznego
  • umiejętności obsługi elektronarzędzi (szlifierka/frezarka/suwmiarka)
  • dyspozycyjności

Czekamy właśnie na Ciebie:
  • kliknij teraz przycisk "aplikuj"
  • zadzwoń: 503 075 956
  • napisz e-mail: k.stefaniak@ksservice.pl
  • zapraszamy do naszego biura: KS Service Oddział w Poznaniu, ul. Libelta 22/5, 60-101 Poznań

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.