Opis stanowiska pracy

Agencja Pracy IPF 2 Sp. z o.o. (cert. 5450) poszukuje dla swojego klienta kandydatów na stanowisko:

PRACOWNIK PRALNI

Miejsce pracy: Francja, okolice Aurillac

Zakres obowiązków:

• Segregacja ubrań w pralni
• Przygotowanie rzeczy do prania
• Składanie, pakowanie ubrań i pościeli
• Utrzymanie czystości w miejscu pracy

Wymagania

Wymagania:

• Dyspozycyjność do wyjazdu od zaraz
• Praca dla kobiet i mężczyzn
• Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
• Mile widziana znajomość języka angielskiego lub francuskiego

Oferujemy:

• Zatrudnienie w oparciu o francuską umowę o pracę
• atrakcyjne wynagrodzenie
• zorganizowany transport i bezpłatne zakwaterowanie
• zdalne załatwienie formalności
• bezpłatne dojazdy z mieszkania do pracy na terenie Francji
• możliwość korzystania z francuskich świadczeń socjalnych (świadczenia rodzinne, emerytura itp.)
• możliwość dłuższej współpracy

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

IPF Group specjalizuje się w rekrutacji i organizacji zatrudnienia na ry... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/04/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Inne