Pracownik porządkowy w magazynie

Action s.a.

Warszawa /Zamienie, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

OPIS STANOWISKA:

  • Utrzymywanie czystości w magazynie firmy
  • Opróżnianie śmietników
  • Segregacja odpadów magazynowych (karton, folia, palety)
  • Prace porządkowe
  • Informowanie przełożonych o wszelkich usterkach na terenie magazynu

WYMAGANIA:

  • Sumienność
  • Dokładność

Do składania CV zapraszamy również osoby posiadające grupę niepełnosprawności (prosimy o podanie informacji w aplikacji).

OFERUJEMY:

  • Stabilne zatrudnienie w dużej firmie dystrybucyjnej
  • Zatrudnienie w godzinach 7.00-15.00 lub 15.00-23.00

Prezentacja firmy

ACTION S.A. jest jednym z największych dystrybutorów oraz produce... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/06/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Inne, Praca Praca na produkcji, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis