Pracownik Porządkowy / Gospodarczy

ROHLIG SUUS Logistics SA

Skawina, małopolskie

Miejsce pracy: Skawina
W ROHLIG SUUS Logistics zarządzamy globalnymi łańcuchami dostaw. Naszymi klientami są zarówno światowe marki jak i lokalne przedsiębiorstwa. Pomagamy naszym klientom zwiększać konkurencyjność i efektywność operacji. Różnorodność doświadczeń i kompetencji naszego zespołu pozwala świadczyć usługi na wysokim poziomie i odnosić globalne sukcesy.

Zakres zadań:

  • utrzymanie czystości na terenie magazynu,
  • praca przy użyciu maszyny sprzątającej.

Wymagania:

  • sumienność i zaangażowanie,
  • dobra organizacja pracy własnej,
  • doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku mile widziane,
  • książeczka sanitarno-epidemiologiczna – mile widziana.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (¾ etatu),
  • pakiet świadczeń pozapłacowych (wczasy pod gruszą, multisport, prywatna opieka medyczne, itd.),
  • możliwość rozwoju w strukturach organizacji.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.