PRACOWNIK POMOCNICZY-SKLEP KOMFORT-Bielany Wrocławskie - od zaraz!

ITC Grupa - Polski HR

Bielany Wrocławskie, dolnośląskie

Grupa ITC to zespół firm świadczących kompleksowe usługi z zakresu Human Resources.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Bielany Wrocławskie

PRACOWNIK POMOCNICZY

Miejsce pracy: sklep Komfort - Bielany Wrocławskie

Praca od poniedziałku do niedzieli w godz. 10.00-20.00
Tygodniowy wymiar pracy - 40 godzin

Obowiązki:
* układanie towaru
* pomoc w utrzymaniu ekspozycji sklepu
* obsługa klientów sklepu

Oferujemy:
* Zatrudnienie w oparciu o umowę zalecenie
* Praca na okres 3 miesięcy

Wymagania:
- ukończone 18 lat
- chęć i zapał do pracy
- dyspozycyjność do pracy od zaraz
- mile widziane osoby ze statusem ucznia/studenta