Opis stanowiska pracy

Beetsma jest firmą należącą do holenderskiego holdingu Van Koppen & Van Eijk. Jesteśmy Zespołem Specjalistów, który od ponad 10 lat świadczy usługi krajowego i międzynarodowego pośrednictwa pracy. Od początku działalności staramy się realizować wizję marki Przyjaznej i takiej, która jest Blisko swoich pracowników. Oprócz budowania relacji biznesowych, nieustannie powiększamy wokół siebie społeczność, do której zapraszamy także Ciebie. Wiemy, że to Ludzie są największą wartością tej firmy. Wierzymy w nich i ich kompetencje. Cenimy ich pracę i zaangażowanie. To dzięki nim nieustannie się Rozwijamy. Nasza Firma to przede wszystkim ludzie. Bez nich, cele, które zdobywamy każdego dnia, nie byłyby osiągalne.

Beetsma - Twoje miejsce pracy.

Naszym Klientem jest właściciel dwóch posiadłości hotelowo-agroturystycznych we Włoszech. W sezonie wysokim planuje zatrudnienie 4 osób z Polski do pomocy w swoich pensjonatach - Antica Dimora Del Turco oraz Agriturismo Sambuco niedaleko Verony.

Poszukujemy dyspozycyjnych osób do pracy na stanowisku:

PRACOWNIK PENSJONATU

Miejsce pracy: Włochy / Sona, Pastrengo

Do obowiązków pracowników Antica Dimora Del Turco będzie należało:

  • Sprzątanie pokoi hotelowych w Willi,
  • Sprzątanie części wspólnych hotelu,
  • Prace gospodarskie,
  • Prace ogrodnicze wokół Willi,
  • Obsługa gości hotelowych.

Do obowiązków pracowników Agriturismo Sambuco będzie należało:

  • Sprzątanie pokoi hotelowych (w gospodarstwie znajduje się 11 pokoi i 2 apartamenty),
  • Podlewanie kwiatów, karmienie zwierząt itp.

Klient oferuje:

  • Bezpłatnie komfortowe warunki mieszkalne i pełne wyżywienie,
  • Wynagrodzenie ok. 800 EUR / miesięcznie,
  • Pracę w sezonie: kwiecień - październik 2017 r.

Wymagania

Wymagania wobec kandydatów:

  • Pełna dyspozycyjność,
  • Pracowitość,
  • Mile widziane doświadczenie w pracy w hotelu lub pensjonacie,
  • Znajomość j. angielskiego na poziomie dobrym, mile widziana znajomość j. niemieckiego.

Prezentacja firmy

Beetsma Sp. z o.o. (nr rej 5169) jest częścią międzynarodowego holdingu ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/02/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
4
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Praca w hotelu / Turystyka