Pracownik Operacyjny Magazynu - Praca od zaraz Kraków

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

Miejsce pracy: Kraków

Zadania:

  • odbieranie i sortowanie towaru - przesyłki/paczki
  • praca przy podajniku rolkowym -stojąca
  • rozładunek samochodów dostawczych-praca fizyczna
  • załadunek towarów do wysyłki- głownie ręcznie (układanie paczek na palety)
  • obsługa ręcznego wózka paletowego
  • przestrzeganie zasad BHP

Możliwość wyboru systemu pracy:

14-22 pn-pt lub 4-12 wt-sb lub 4-12 pn-pt lub 24.00- 08.00 wt-sb

Wymagania:

  • gotowość do pracy głównie w godzinach nocnych i porannych
  • chęć podjęcia pracy stałej- w dłuższej perspektywie współpracy
  • dojazd do miejsca pracy we własnym zakresie (Kraków -Rybitwy)
  • brak przeciwwskazań do pracy fizycznej
  • uprawnienia na wózki widłowe będa dodatkowym atutem
  • rzetelność w wykonywaniu zadań
  • nastawienie na długotrwałą współpracę z Firmą
  • zaangażowanie i sumienność
  • nie wymagamy dodatkowych uprawnień

Oferujemy:

  • prace od zaraz!!!!
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • dodatki pieniężne za pracę w godzinach nocnych i ewentualnych nadgodzinach
  • możliwość związania się z Firma na dłużej
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • możliwość awansu
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials