Pracownik ogólnobudowlany

InterKadra Sp. z o.o.

Łódź Górna, łódzkie

Kim jesteśmy? InterKadra jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Miejsce pracy: Łódź Górna

Obowiązki pracownika:
• praca na produkcji w dziedzinie prefabrykacji i budownictwa
• informowanie przełożonych o etapie realizacji powierzonych zadań, a także powstałych awarii, zużycia narzędzi oraz sprzętu
• przestrzeganie zasad oraz reguł obowiązujących w Zakładzie Pracy , a także przepisów bhp.

Wybranym kandydatom oferujemy:
• zatrudnienie na pełen etat
• stałe atrakcyjne wynagrodzenie miesięczne
• umowę o pracę tymczasową
• 2-zmianowy system pracy
• praca od PN-PT (możliwa Praca w sobote)
• przewidziana premia!!!
• możliwość uzyskania uprawnień zawodowych

Od kandydatów wymagamy:
• uprawnienia do obsługi wózków widłowych i/ lub suwnicy i/lub dźwigu mile widziane!
• doświadczenie na podobnym stanowisku,
• umiejętność planowania oraz dobrej organizacji pracy
• gotowość do pracy w systemie 2-zmianowym
• umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy
• mile widziane aktualne badania psychotechniczne
• chęci do Pracy
• zaangażowania

Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia!
Uprzejmie informujemy, że będziemy rozpatrywać tylko aplikacje osób posiadających wymienione w ofercie kwalifikacje i umiejętności, chyba że zostały określone jako "mile widziane". Z wybranymi kandydatami będziemy kontaktować się telefonicznie.

Prosimy o aplikowanie poprzez poniższy przycisk:
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.