Pracownik ogólnobudowlany

Regra-Color

Gliwice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Na tym stanowisku,pracownik zawiaduje magazynem z mat. podstawowymi(okna,bramy i inne składowe Technik Okiennych) -do montaży.Aktywnie dowozi także pozostałe składniki montażowe(kleje,zaprawy,płyty itp.) na m-sce budowy.Dba o ład i porządek.Pomaga w dostawach i odbiorach..Dołącza do miejsc montaży,wspiera aktywnie przy pracach porządkowych.Kompletuje,dowozi i odbiera materiały zgodnie z potrzebami dla danego wykonawstwa.Istotna i ceniona jest znajomość samodzielnej obróbki okien,rolet,drzwi lub bram.

Wymagania

Opanowany,pracowity  z kat."B",znający branżę budowlaną.

Przyjazny dla klienta.Niekonfliktowy.

W swoim opisie prosimy o podanie wszystkich umiejętności w zakresie Technik Okiennych,Zasłonowych i Otworowych.Brak info w tym zakresie,mocno ogranicza wstępną ocenę  uzdolnień kandydata.

Cenne będą, praktyczne umiejętności :montażu okien,bram,drzwi,rolet.

W jakiej firmie,zdobywał kandydat to doświadczenie.

Ważnę :      prosimy o zanaczenie ww na swoim wniosku.

Mile widziane

Niepalący,punktualny,pogodny,któremu można powierzyć realizację zadań samodzielnie.Potrafi działać w grupie;dba o wizerunek Firmy i własny.

Prezentacja firmy

Firma produkcyjno-handlowo-usługowa.<br/>Domena Firmy: okna,drzwi,bramy,... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/12/2013
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Czas trwania umowy
docelowo-na stałe.
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
1 400PLN - 1 900PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
premia uznaniowa lub premia zadaniowa
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie