Pracownik ogólnobudowlany

Personal Expert Sp. z o.o.

GDAŃSK, pomorskie

Opis stanowiska pracy

Kim jesteśmy :

Nazywamy się Personal Expert. Jesteśmy polską agencją rekrutacyjną z siedzibą w Gdańsku i od 15 lat skutecznie znajdujemy pracę dla naszych kandydatów wśród wypróbowanych i zaufanych pracodawców. Naszymi klientami są m.in. firmy polskie, norweskie, francuskie , brytyjskie funkcjonujące od wielu lat w swojej branży o mocno ugruntowanej pozycji na rynku z wysokimi wymaganiami co do pracowników. Zapewnia to naszym kandydatom stabilne warunki zatrudnienia, bardzo dobre stawki i długoterminowe kontrakty. U nas macie Państwo wybór spośród wielu aktualnych i sprawdzonych miejsc pracy.

Dla naszego Klienta – firmy działającej od ponad 20 lat na rynku budowlanym poszukujemy :

Pracownika ogólnobudowlanego/ montera sufitów podwieszanych

miejsce pracy: Gdańsk

Opis stanowiska:

  • praca budowlana na stanowiskach związanych z montażem sufitów kasetonowych,
  • montaż profili metalowych i płytowanie ścian lub sufitów GK,
  • montaż elewacji/rolet/żaluzji zewnętrznych lub okien

Wymagania:

  • min 2 lata doświadczenia zawodowego w w/w obszarze,
  • wiedza techniczna,
  • umiejętności manualne,
  • dobra organizacja pracy,
  • umiejętność pracy w zespole,

Oferujemy:

  • stałe zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub zlecenie
  • bardzo atrakcyjne wynagrodzenie + premie
  • system jednozmianowy
  • praca na terenie Gdańska

Prezentacja firmy

Firma Personal Expert specjalizuje się w rekrutacji fachowców z bran... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/04/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inne