Pracownik ogólnobudowlany - Wielka Brytania

Human Resources Poland

okolice Leeds, zagranica

Opis stanowiska pracy

- Cięcie styropianu i sklejki/dykty.

- Proste prace budowlane.

- Praca z rysunkiem technicznym.

Wymagania

- Pierwsze doświadczenie w branży budowlanej (prace ziemne, wykończeniówka itp.).

- Gotowość do podjęcia pracy w Wielkiej Brytanii od zaraz.

- Mile widziana znajomość języka angielskiego i/lub prawo jazdy.

- Znajomość rysunku technicznego będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

- Atrakcyjne wynagrodzenie godzinowe.

- Stałą pracę na warunkach brytyjskich na czas nieokreślony.

- Pomoc w załatwieniu formalności przed i po wyjeździe.

- Opiekę polskich koordynatorów w Wielkiej Brytanii.

- Tanie zakwaterowanie zapewnione przez Pracodawcę.

- Umowa podpisana przed wyjazdem.

- Wynagrodzenie wypłacone co tydzień.

MOŻLIWOŚĆ PODJĘCIA PRACY RÓWNIEŻ NA TERENIE IRLANDII PÓŁNOCNEJ (OKOLICE BELFASTU)

Prezentacja firmy

Human Resources Poland (Hr.pl) to założone w 2000 roku doradztwo ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/09/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Inne, Praca Praca fizyczna