Pracownik ogólnobudowlany - Budownictwo przemysłowe

Bres-Bud

Sosnowiec, śląskie

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy osób do prac fizycznych o różnym stopniu skomplikowania tj.:

Szlifowanie, piaskowanie, mycie, szpachlowanie, malowanie powierzchni betonowych;
prace zbrojarskie,
proste prace montażowe,
prace na wysokości powyżej 3 metrów.

Oferujemy:

zatrudnienie na umowę o pracę – stała podstawa + system premiowy
prywatną opiekę medyczną
pracę w stabilnej firmie
pracę w przyjaznej atmosferze i młodym zespole

Wymagania

Wymagamy:

sprawności fizycznej, zdolności do wykonywania prac na wysokości powyżej 3 metrów (prace z rusztowań i podnośników;
zaangażowania, odpowiedzialności i sumienności w pracy;
podstawowej znajomości sztuki budowlanej;

Prezentacja firmy

Firma Bres-Bud Michał Jarek jest firmą wyspecjalizowaną w kompleks... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/10/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
15
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie