Pracownik ochrony / Sprzątaczka / Pracownik gospodarczy

P.W. Karabela-CK Sp. z o.o.

25-312 Kielce, świętokrzyskie

Opis stanowiska pracy

P.W. KARABELA-CK Sp. z o.o. z siedzibą w Kielcach ul. Warszawska 34 jest Firmą specjalizującą się w świadczeniu usług ochrony mienia oraz usług porządkowych.

Obecnie prowadzimy rekrutacje na terenie całej Polski na stanowiska:

  • PRACOWNIK OCHRONY
  • KWALIFIKOWANY PRACOWNIK OCHRONY
  • SPRZĄTACZKA / PRACOWNIK GOSPODARCZY

Wymagania

  • aktualne orzeczenie o niepełnosprawności
  • dyspozycyjnośc
  • niekaralność

Jeśli posiadasz aktualne orzeczenie o niepełnosprawności jesteś zainteresowany pracą w Zakładzie Pracy Chronionej prześlij CV ze wskazaniem miejscowości w której możesz podjąć pracę lub skontatuj się z centralą firmy w Kielcach.

Prezentacja firmy

P.W. KARABELA CK jest Spółką działającą w ramach Grupy Spółek powiązanyc... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/09/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Inne, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Ochrona