Pracownik ochrony bez kwalifikacji

Dussmann Polska Sp. z o.o.

Zakroczym, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Dussmann Polska Sp. z.o.o  zatrudni na stanowisko:

Pracownik ochrony

Miejsce pracy : Zakroczym

Praca zmianowa według grafiku w godz. 7/19 - 19/7

OFERUJEMY:

  • Niezbędne narzędzia do pracy,
  • Możliwość rozwoju w strukturach organizacji,
  • Zatrudnienie na umowę zlecenie.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Wydawanie kart i kluczy,
  • Obserwacja osób wchodzących i wychodzących,
  • Czuwanie nad porządkiem na obiekcie,
  • Obsługa monitoringu, Centralki PPOZ, BMS,
  • Raportowanie pracy.

Wymagania

WYMAGANIA:

  • Wymagane zaświadczenie o niekaralności,
  • Znajomość obsługi  komputera,
  • Mile widziana znajomość obsługi urządzeń technicznych  centrali  ppoż.
  • Mile widziane doświadczenie pracy w ochronie.

Zainteresowane osoby proszę przesyłać CV za pomocą przycisku aplikowania
lub kontakt telefoniczny 787096990

Prezentacja firmy

Dołącz do zespołu Dussmann! Już od ponad 60 lat prężnie działamy w usług... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/04/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna, Praca Inne, Praca Ochrona