pracownik obsługi technicznej - konserwator

Randstad Polska Sp. z o.o.

Gniew, Tczew, pomorskie

Randstad Polska jest wiodącą na polskim rynku agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej.

Dla naszego Klienta, firmy produkcyjnej z Gniewa, poszukujemy ambitnych i zaangażowanych osób, które z chęcią podejmą się pracy na stanowisku:

Nr ref.: 28998
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Gniew, Tczew

Zakres obowiązków:
  • drobne naprawy i konserwacje mające na celu utrzymanie obiektów, instalacji i urządzeń technicznych w stałej sprawności użytkowej
  • drobne prace budowlane, szpachlowanie, malowanie ścian
  • pielęgnacja i sprzątanie terenów zewnętrznych

Oczekiwania:
  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • mile widziane doświadczenie w hydraulice
  • umiejętności tzw. "złotej rączki"
  • pracowitość, dokładność, skrupulatność
  • chęci i motywacja do pracy

Oferta:
  • umowa o pracę tymczasową
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • rozwój osobisty w międzynarodowej firmie
  • bardzo dobre warunki pracy
  • zatrudnienie od zaraz

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)